Asalak Stand Tasarımları

Asalak stand tasarımları çoğunlukla market standlarının yanına sonradan eklenen bu standlar kampanya, indirim gibi durumları müşterilere aktarmak için kullanılır. Mevcut raf sistemlerine asılabileceği gibi reyonların hemen önüne, yanına da asılarak rahat bir kullanım sağlayacaktır. Doğru yerde doğru bir şekilde konumlandırıldığında istenilen etkiyi verecek ve satışların iyi olmasını direk olarak neden olacaktır. İstenildiğinde kolaylıkla yer değiştirmesi sayesinde  yine gözde olan bu stand, mali bakımdan da uygundur. Tercihinizi yapacağınız modele ve ebada göre değişebilen ortalama aynı olan fiyatlar bütçenizi sarsmayacaktır. Ekonomik şekilde sattığınız sunduğunuz hizmetin tanıtımını çarpıcı bir şekilde yapacak olan standlara bir tık ile ulaşarak siparişinizi anında oluşturabilme imkanınız vardır.

Seçeceğiniz Asalak stand tasarım modelleri market mi veya mağazada mı kullanacağınız durumuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer markette kullanılacaksa daha çoklu cepleri olan asalak standlar tercih edilmelidir. Mağazalarda ise yine dikkat çekici puntolarda, renklerde ve görsellikte hazırlanan modeller daha çok kazandıracaktır. Reklam sektörü her geçen gün kendini yenilemekte ve artık ucu bucağı olmayan şekilde insanlara sunulmaktadır. kurumsal veya bireysel kimliğinizin tanıtılması daha çok kazanmak, daha çok kalıcılık elde etmeniz kullanacağınız etkili reklamların çeşidine göre değişiklik gösterecektir. Mevcut raflarınızın yanına özel tasarımlarla hazırlanmış standlar ile daha çok kar elde etmek istiyorsanız hemen firma ile iletişime geçerek siparişinizi avantajlı bir şekilde vermelisiniz.

Firmanın proje ve tasarım ekibi sizlerin amacınıza, sergileyeceğiniz ürünün özelliklerine göre hazırlayacakları Asalak stand tasarım örnekleri öncelikle sizlerin değerlendirilmesine sunularak, daha sonra üretime geçilecektir. Eğer marketçilik sektöründeyseniz, hazır çorba, çikolatalar, kuruyemişler, sakızlar, şekerler bu şekilde rafların yanına açılarak daha çok satış elde edilebilir. En kullanışlı tasarımlar dayanıklı olmasıyla da bilinmektedir. Eğer market zinciriniz var ise toplu siparişlerdeki indirimlerden de faydalanarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Asalak rafların bir diğer avantajı da promosyon ve lansman dönemlerinizde hızlı, ekonomik ve sağlam çözümler sunmak en etkili yoldur. Sizlerde en uygun asalak  stand siparişlerinizi vermek ve en hızlı, güvenilir bir şekilde ulaşmak için hemen firmanın iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]