Cephe Panoları ve Totemler

Cephe panoları ve totemler reklam sektörünün olmazsa olmazıdır. Özellikle açık hava reklam seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen bu tabelalar aracılığıyla reklamlarınızı daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Uzun vadede reklam talebiniz varsa eğer bunun için cephe panoları ya da totem tabelaları tercih edebilirsiniz. Yol üzerinde görünür bir yerde monte edildiği sürece hedeflediğiniz müşteri kitlesine daha kolay ulaşabilirsiniz. Genellikle bu tabelalarda reklamlara daha ayrıntılı yer verilir. Firmanızın ismi, logosu, sloganınız, ürün ve hizmet hakkında kısa birkaç sözcük, irtibat numarası ve adres bilgilerine yer verilir. Eğer bu tabela firmanıza yakın bir yere monte edilecekse daha kısa ve öz bilgilere ihtiyaç duyulur.

Yönlendirme tabelaları olarak da bilinen cephe panoları ve totem modelleri ışıklı ve ışıksız olarak tasarlanmaktadır.7/24 reklamlarınızı görmelerini isterseniz ışıklı modelleri sizin için idealdir. Firmanızın tanınabilirliğini arttıran bu tabelalar modelleri ve renkleri bakımından birçok çeşide sahiptir. Özellikle belirlenmiş bir model yoktur. Firmaların birçoğu mevcut modeller üzerinden değişiklik yaparak müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefler. Oval, kare ve dikdörtgen olmak üzere tercih edilebilecek bu tabelaları her sektörde faaliyet gösteren firmalar tercih edebilir. Vinil germe denilen malzemeye yapılan dijital baskının metal pano üzerine yerleştirilmesi ile ortaya çıkar. Akan trafikte bile kolaylıkla fark edilebilirsiniz. Dikkat çekici ve doğru bilgilere tabelada yer vermeniz de önemlidir. Bu konuda size yol gösterecek alanında uzman firmaları tercih etmeniz başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Birçok firma tabela seçimleri konusunda bilgi sahibi değillerdir. Bu yüzden de yol gösterecek ve seçim konusunda yardımcı olabilecek firmaları tercih ederler. Cephe panoları ve totem örnekleri arasından firmanızın kimliğini ön plana çıkarabilecek modeli seçmek çok önemlidir. Reklamcılık her geçen gün gelişen bir sektördür. Müşterilerin beklentilerini daha farklı modeller ile karşılamak ise firmaların titizlik ile üzerinde durduğu bir durumdur. Reklam yöntemleri arasında tabela en geçerli ve en ekonomik olanıdır. Tabelanız çıkmadığı sürece reklamlarınız birçok kişiye hitap eder. Reklamlarınızı hem ekonomik hem de etkili bir şekilde yapmak istiyorsanız cephe panoları ve totem tabela seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz.