Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde Dijital Baskılı reklam çalışmaları anlatır. Dijital baskı çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskının her çeşidini uygun fiyatlarla basıyoruz. Folyo baskı, vinil baskı, one way vision baskı, mesh delikli vinil baskı, blueback ve tüm kağıt baskı çeşitleri yüksek çözünürlüklü dijital baskı makinelerinde aynı günde basılır teslim edilir..

İç mekan kalitesinde dış mekan dijital baskı basan kaliteli ince çözünürlüklü dijital baskı makinelerimizle fotograf kalitesinde net digital baskı çıktılar alabilirsiniz.

Metre karesi fazla olan dijital baskılarınız için bizi arayarak özel fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Dijital Baskı Merkezi

Dijital baskı merkezimizde yüksek çözünürlüklü makine parkuruna sahip olan firmamız en kaliteli folyo baskıları basmaktadır. Oneway delikli folyo ve vinil dijital baskı ve tüm reklam baskıları en kaliteli çözünürlükte en uygun fiyata basılmaktadır. Dijital baskı makinelerimiz 1440 DPI ince çözünürlükte baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Çok net dijital baskı çıktıları almak isterseniz bize gelmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün dijital baskılarınız teslim edilir. İşinizi zamanında yetiştirmeniz için acil bir dijital baskı merkezi arıyor iseniz True reklam hizmetleri bu işin altına imzasını atar.

Projeleri gör


İç Mekan Dijital Baskı

Sadece outdoor dış mekan reklamcılık sektörü için reklam baskıları yapmıyoruz. Tüm sektörlere hitaben iç mekan dijital baskılı reklam çıktıları da almaktayız. İç mekan dijital baskı çıktısı montaj ve uygulaması da yapmaktayız.

Konusunda uzman ekip kadromuz iç mekan dijital baskılı reklamlarınızı ofis, büro, şirketve iş yerlerinize titiz işçilikle uygun fiyatlarla uygulama yapmaktadır.

Projeleri gör

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Dijital Baskı

Dijital baskı materyaller üzerine baskı yapılmasını sağlayan yöntemlerden birisidir. Genellikle küçük çaplı baskı çalışmalarında uygulanır.  Ofset baskı ile kıyaslandığı zaman daha maliyetli ama ofset baskıya göre daha hızlıdır.  Ofset baskı ile dijital baskı arasındaki farklardan bahsetmek istiyorum biraz. Aralarındaki en büyük fark dijital baskı kullanımlarında baskı kalıplarının değiştirilmek zorunda olmamasıdır. Ofset baskı makinelerinde baskı kalıpları sürekli olarak değiştirilmeli ve bu işlemler çoğunlukla manuel olarak yapılır. Buda ofset baskının basılma süresini uzatır. Dijital baskı daha hızlı hazırlanır. Ofset baskı dijital baskıya oranla daha uygundur. Uygun olmasının nedeni ise aynı anda bir milyona yakın baskı yapılabilmesidir. Reklam amaçlı bir broşür hazırlamak istiyorsanız bunun için en hızlı ve uygunu tabi ki dijital baskıdır.

Dijital baskı modelleri teknolojinin değişmesi ile değişimler göstermektedir.  Dijital baskı halı, kıyafet her türlü kumaş, plastik ürünlerin tamamına dijital baskı uygulaması yapılabilir. Dijital baskı ürünlerinde günlük kullandığımız tişört, kahve fincanları, hediyelik eşyalarda da kolaylıkla üretilip kullanılabilir. Dijital baskıda baskı yapılacak sayı az ise, zaman sınırı varsa, kalite ikinci planda ise, baskı hızı maliyetten daha önemli ise dijital baskı en avantajlı baskı çeşididir. Ama bunun tam tersini düşünüyorsanız maliyeti düşük kalitesi yüksek olsun ama hızı o kadar da önemli değilse dijital baskı yerine ofset baskı kullanınız.

Dijital baskı örnekleri için ürün ve adet sayısı göz önünde bulundurulmalıdır. Her baskıda karar vermeden önce detaylı düşünmek önemlidir. Sayısı, ürünün kalitesi, maliyeti, baskı çeşidi her şey düşünülüp karar verilmelidir. Araştırma her konuda olduğu gibi bu konuda da önemlidir. Ne istediğimizi iyi bilmemiz gerekir. Maddi durumda çok önemlidir tabi ki. Maddiyat sınırlı ise ürünü de ona göre seçmeliyiz. Dijital baskıda sayı sınırı yoktur. İhtiyaç ne kadarsa o kadar basılır. Basılan her bir ürünün içeriğinin bir diğerinden farklıdır. Diğer baskı yöntemlerinde olduğu gibi baskı ve kalıp hazırlık, renk ayarlama gibi bir sürece ihtiyacı yoktur. Diğer baskı tekniklerinde ilk doğru baskıyı elde edene kadar geçen süreler dijital baskıda sadece birkaç dakikadır. Tercih edilecek çok avantajı vardır.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]