Tezgahüstü Standlar

Tezgahüstü standlar ürün ambalajının ürünün kendisinin daha rahat daha net görülebilmesi için tercih edilmektedir. Tüm projelere uygun olarak hazırlanan bu standlar ile istenilen hedef kitleye kısa sürede ulaşılabilir. Masa üzeri stand olarak da bilinen tezgah üzeri standlar, kozmetik mağazaları, süpermarket, bakkallarda tercih edilmektedir. Genel olarak alışverişin tamamlandığı ödeme yapıldığı kasalarda sergilenen standlar, kasada bekleme sırasında insanların görebilmesi kendilerine uygunsa almaları için konulmaktadır. Ürün satışa büyük katkıda bulunacak olan masa üzeri standları güvenilir reklam firması tarafından tercih edebilirsiniz. Son günlerde yapılan araştırmalar göz önünde bulundurulduğunda kasa üzerinde sergilenen standların ciroya büyük etkisi olduğu gözlemlenmiştir. Estetik ve albenili görüntüsü ile dikkatleri anında üzerine çekmeyi başaran tezgah üstü standları incelemelisiniz.

Satış kasasının hemen yanında konumlandıran standlar arasından sizlere uygun olanını seçmeniz için firmanın geniş Tezgahüstü stand örnekleri katalogunu inceleyebilirsiniz. seçeceğiniz stand dikkat çekici özellikleri yok ve ürünü net bir şekilde sergileyemiyorsa zamanınızda paranızda çöpe gidecektir. Ayrıca, tezgah üzeri standlarda polistren, PVC, polipropilen, metal, ahşap ve hatta karton malzemelerden güzel sonuç alınacak tam destek sağlanabilir. Doğru malzemeler ile doğru şekilde tasarlanmış bir ürün, çok ucuz bir malzemeyi, ürüne bile estetiklik katabilir. Kullanılan malzemeye ve standın ebadına göre fiyatlandırma yapılacaktır. Pleksi tezgah üzeri standlar fiyat olarak diğerlerine göre daha yüksek ama daha çok ses getirecek bir uygulama olacaktır.

Her ürün çeşidi için özel olarak tasarlanarak üretime sunulan Tezgahüstü stand modelleri ile istediğiniz sonuca kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Müşterilere genellikle sözlü olarak da hatırlatılarak indiriminden ve avantajından bahsedilen stanlar bütçeye ve ürünün özelliklerine göre farklı malzemeler kullanılarak üretilecektir. Eğer belli bir tasarımınız yok ise özel tasarım isteyerek ve isteklerinizi firma ile paylaşarak ortaya iyi sonuçlar çıkmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra kullandığınız alanda başka dikkat çekici bir ürün veya stand olmamasına dikkat ederek doğru bir şekilde konumlandırdığınızda cironuzun artışınıza yakın zamanda şahit olabileceksiniz. Seçiminizi yaparak firma ile iletişime geçtikten çok kısa bir süre içerisinde ürün size ulaştırılacaktır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]